ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

همایش روز جهانی استاندارد- مهرماه 96 – سالن اجلاس نقش جهان اصفهان

 

چهارشنبه 26 مهرماه در سالن نگین نقش جهان اصفهان با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از 20 واحد نمونه تولیدی و 27 برگزیده حوزه استاندارد در استان اصفهان قدردانی شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل: آیین بزرگداشت روز جهانی استاندارد و قدردانی از واحدهای تولیدی نمونه و برگزیدگان حوزه استاندارد در استان اصفهان با حضور نیره پیروزبخت،  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، رسول زرگرپور، استاندار اصفهان،  جمعی از نمایندگان استان در مجلس شوراي اسلامي و مدیران کل حوزه های اقتصادی استان و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد.
بر اساس این گزارش؛ در این مراسم، سهل آبادی، رئیس اتاق بازرگانی استان؛ حمیدرضا فولادگر،  نماینده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي و عضو ناظر در شورای عالی استاندارد و همچنین استاندار اصفهان با ایراد سخن به طرح دیدگاه های حوزه مسئولیت خویش در ارتباط با استاندارد پرداختند.
در ادامه این مراسم از 20 واحد تولیدی نمونه استاندارد با اهدای تندیس و لوح و از 12 مدیر کنترل کیفیت، یک دبیر تدوین، یک مرکز آموزشی همکار و 2 آزمایشگاه همکار نمونه و 6 نفر از کارشناسان اداره کل استاندارد استان اصفهان با اهدای لوح قدردانی شد.
بر اساس این گزارش در پایان این مراسم،  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در سخنانی به بیان دستاوردهای این سازمان در سالهای اخیر پرداخت.
 
مدیریت عامل شرکت برج بتن به همراه مدیر کنترل کیفیت شرکت در این همایش شرکت نموده و با شرکت های دیگر استان اصفهان و استاندارد سازی مجموعه ها آشنا شدند.